ZDRAVÁ VÝŽIVA :


Zdravá a racionální výživa obsahuje desítky, nebo přesněji stovky různých výrobků. U nás na prodejně je možno zakoupit, alespoň základní sortiment zdravé a racionální výživy. Mezi ně patří velmi žádané Müsli směsi a Müsli tyčinky, které jsou nejprodávanějším zbožím z této kategorie.

Dále pak vedeme suché plody (slunečnice, dýně, ananas, jablka, banány, kokos, papaya, švestky, meruňky, fíky, exotické směsi a také vyloupané ořechy a různé směsi ořechů).

Dalším hojně prodávaným zbožím je Pohanka, různé druhy klíčků, Jáhly, Otruby, Rýže natural, Přírodní cukr, Kus Kus, Lněné semínko a jiné. Za zmínku také stojí Třtinová Melasa, která je velmi bohatá na minerály, stopové prvky a kyseliny. Doporučujeme všem, kteří mají problémy s klouby a zvláště pak pro ženy, protože Melasa podporuje všechny žlázy s vnitřní sekrecí.

 

 

 

Léčivé rostliny do každé rodiny - Pozor - Každý měsíc u nás ordinuje lidový léčitel pan Radomír WOJNAR. Je to IRISDIAGNOSTIK a BYLINKÁŘ. Veškeré informace a objednávky pod sekcí --- SLUŽBY---