LÉČIVÉ  BYLINNÉ  MASTI, KRÉMY a GELY :


Základem všech bylinných mastí je přírodní vepřové sádlo. Je to nejbližší tuk člověku. Dále jsou pak krémy, ty mají základ chemickou konzistence, stejně jako gely. Léčivé účinky jsou zhruba všude stejné. Krémy a gely mají vyšší vstřebatelnost a hlavně nemastí jako sádlo. Kdo má ovšem suchou pokožky je sádlo velice ideální. Na naší prodejně prodáváme převážně masti, gely a krémy od Firmy Dr. Popov, ale i jiné např. Aromedica, Dr. Dudek, Cannaderm, Medintera, Rex, Wojnar a další.

na otoky a unavené nohy a ruce

na bércové vředy, při omrzlinách a k ochraně před mrazem
na spáleniny, ke zklidnění podrážděné pleti
při borrelióze (zmírňuje bolesti kloubů) a křečové žíly.
na zlomeniny, na proleženiny, výrony a podlitiny
na akné, suché ekzémy, plísně, v některých případech i lupénku a svrab
na dětský atopický ekzém a lišeje
na křečové žíly a zhojení jizev na kůži
na hluboce rozpraskané paty, k péči o anální oblast(hemeroidy)
na záněty nehtového lůžka a záděry
mokvavé ekzémy, zapařeniny a opruzeniny
vynikající k regeneraci pleti a prevenci vrásek
nejsilnější přírodní Antiseptikum. Na opary, akné, záněty kůže a ekzémy
na hemeroidy a na některé atop. ekzémy
       

Krém a šampon Atopos jsou prvními preparáty, které jsou výrazně účinné proti projevům při atopii a zároveň i lupénce. Této vyjímečné vlastnosti dosáhly preparáty využitím vitagenů, obsažených v konopné bylině. Působí na suchou, svědivou, drsnou a olupující se kůži. Pokožku zklidňují, vyživují, silně revitalizují.

Čtyřiadvacítka je osvěžující krém s obsahem přírodního UVA a UVB faktoru. Představuje ideální řešení celodenní péče o pokožku. Zastoupení konopných vitagenů optimalizuje správnou regeneraci kožních buněk. Antimikrobiální látky čistí obličej, krk a dekolt od nežádoucích mikroorganizmů.

       
Kaštanový gel je na křečové žíly a bolestivé klouby

Kostival  je na zlomeniny, na proleženiny, výrony a podlitiny

Sněhurka je vynikající gel - kombinace Kostivalu a Kaštanu tvoří opravdu účinný prostředek při bolestech svalů, kloubů, zlomenin a další ...
       

Dále vedeme i další různé masti a gely, které je možno vidět přímo u nás na prodejně. Případný dotaz rádi zodpovíme, buďto telefonicky, nebo e-mailem viz kontakty.

 

 

 

Léčivé rostliny do každé rodiny - Pozor - Každý měsíc u nás ordinuje lidový léčitel pan Radomír WOJNAR. Je to IRISDIAGNOSTIK a BYLINKÁŘ. Veškeré informace a objednávky pod sekcí --- SLUŽBY---